Energiaduchowa.pl opinie i recenzje 4.71/5 (28)

Na stronie energiaduchowa.pl znajduje się oferta magii miłosnej, magii bogactwa, magii oczyszczającej i magii finansowej. Oto przykładowe ceny kilku rytuałów:

Rytuał wiccański 1000 zł

Rytuał egipski 1000 zł

Spętanie miłosne 600 zł

klasyczny urok miłosny 500 zł

Rytuał bogactwa 400 zł

Rytuał czarne wesele 1000 zł

Oczyszczanie aury 500 zł

Jesli ktoś korzystał z oferty, proszę o dodanie oceny i zostawienie komentarza.

Please rate this

12 komentarzy do “Energiaduchowa.pl opinie i recenzje”

 1. Witaj. Skorzystałam z rytuału na przyciągnięcie miłości, ponieważ byłam świeżo po rozstaniu, ale nie chciałam odzyskiwac mężczyzny, ponieważ potraktował mnie tragicznie. Zdradził mnie z koleżanką, zerwał ze mną, ciężko było mi dojść do ładu. Miałam przez jakiś czas myśli, aby go odzyskać, ale na szczęscie wybrałam mądrze i skorzystałam z rytuału przyciągającego miłość. Piszę na szczęście, bo dzięki temu otworzyłam się na nowe znajomości i poznałam obecnego mężczyznę, z którym jestem od prawie 2 miesięcy i jest nam ze soba bardzo dobrze, znacznie lepiej niż w poprzednim związku. Zdecydowanie moge polecić.

  Odpowiedz
 2. Widzę, spotykamy się znowu, ostatnio był u mnie na herbacie. Na razie rozmowy są luźne, nie poruszamy tematu powrotu, ale ciesze się że znowu mamy kontakt.

  Odpowiedz
 3. Ok, dobrze że odpisałaś, bo tez zastanawiam się czy zamówić rytuał miłosny, a nie chcę korzystac z rytuałów czarnej magii, zależy mi na czymś całkowicie bezpiecznym, a jednocześnie skutecznym. Licze na to, ze rytuał u Ciebie zakończy się powodzeniem.

  Odpowiedz
 4. Rytuał zadziałał, powróciliśmy do siebie dwa dni temu. Przez ostatnie dwa miesiące widywaliśmy się często, i uznaliśmy że damy sobie jeszcze jedną szansę. Gorąco pozdrawiam.

  Odpowiedz
 5. Skorzystałam ze spętania miłosnego, aby odzyskac faceta, który zostawił mnie dla innej kobiety. Odszedł dośc niespodziewanie, kiedy nie spodziewałam się tego. Trudno było mi znieść mysli, że on ma nową kobietę, a ja całkowicie przestałam się dla niego liczyć i dlatego uznałam, że spróbuję skorzystac z magii miłosnej. Spętanie zadziałało w ciągu 3 miesięcy. Najpierw on rozstał się z tamtą dziewczyną, a po kolejnych kilku tygodniach, wrócił do mnie. Licze na to, że tym razem będziemy ze soba już do końca życia.

  Odpowiedz
 6. W mojej sytuacji miłosnej pomógł rytuał egipski. Powodem zamówienia było to, że chciałam aby wrócił do mnie facet z którym byłam przez prawie 3 lata i ktory mnie zostawił, gtdyż uznał że musi spróbować czegoś innego. Wyjechał do innego miasta i całkowicie zerwał ze mną kontakt. Ja bez niego usychałam i dlatego po przemysleniu sprawy uznałam, że skorzystam z rytuału miłosnego. Strona energiaduchowa.pl spodobała mi sie i miała całkiem dużo pozytywnych opinii, dlatego właśnie stamtąd zamówiłam rytuał miłosny. Na rezultaty rytuałów czekałam prawie 4 miesiące, miałam w tym czasie wiele chwil zwątpienia, ale warto było czekać. On wrócił do rodzinnego miasta i poprosił mnie o spotkanie, podczas którego poprosił mnie o to, żebyśmy znowu zostali parą. Jestem ogromnie zadowolona z efektów uroku miłosnego.

  Odpowiedz
 7. Rytuał egipski pomógł mi w zdobyciu faceta, na którym zależało mi od bardzo dawna. Nie potrafiłam wzbudzić jego zainteresowania normalnymi sposobami i dlatego postanowiłam, że skorzystam z magii miłosnej. Przez pierwszy miesiąc po skorzystaniu z rytuału nie działo sie nic szczególnego. W dalszym ciągu jego stosunek wobec mnie był taki sam. Potem jednak sytuacja zaczęła zmieniać się na lepsze i on zaczął zapraszać mnie na spotkania, podczas których przybliżaliśmy się do siebie. Po kilku tygodniach tego typu spotkań, postanowiliśmy, że zostaniemy parą. Jestesmy razem od 6 tygodni i mogę śmiało stwierdzić, że pasujemy do siebie.

  Odpowiedz
 8. Witam. Opisze w kilku zdaniach moją historię miłosną. Z Piotrkiem poznałam się na studiach i szybko przypadliśmy sobie do gustu. Po kilku miesiącach znajomości zostalismy parą. Czas mijał, a my potrafiliśmy świetnie się dogadać. Byliśmy razem ponad 3 lata, po czym on calkiem niespodziewanie postanowił ze mną zerwać. Nie wytłumaczył nawet powodów swojej decyzji, po prostu stwierdził, że pojdzie własną drogą i że potrzebuje więcej wolności. Ja byłam załamana. Przez 2 miesiące było mi trudno dojść do siebie. Zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać, bo widziałam po sobie, że nie poradzę sobie bez niego. To mnie skłoniło do zamówienia rytuału miłosnego. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam zdjecia, które dodawały mi nadziei w trudnych chwilach. Po 4 tygodniach od zakończenia rytuałów, on odnowił ze mną kontakt, zaczęlismy na nowo spotykać się, ale bardziej po przyjacielsku. Po kilku tygodniach takich spotkań, on sam poprosił mnie o powrót, na co zgodziłam sie. Jesteśmy ponownie para od 2 miesięcy i naprawdę dobrze się dogadujemy. Polecam rytuał dla każdego, kto ma problem miłosny. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona rezultatami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz