Mysticum.pl opinie i recenzje 4.78/5 (54)

Kolejną opisaną przeze mnie stroną jest mysticum.pl. Na stronie umieszczonych jest wiele artykułów na temat magii miłosnej, działania rytuałów miłosnych. Oprócz tego znajdziemy ofertę rytuałów miłosnych, oczyszczających, finansowych. Rytuały miłosne podzielona są na dwie kategorie:

-Rytuały 3 dniowe

-Rytuały 7 dniowe.

Oto ceny rytuałów:

-Rytuał miłosna na konkretną osobę 500 zł

-Spętanie miłosne 700 zł

-Rytuał Wiccański 1000 zł

-Rytuał egipski 1000 zł

-Rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej 500 zł

-Rytuał na uzdrowienie relacji 500 zł

-Zdjęcie klątwy/uroku – 500 zł

-tarcza ochronna 500 zł

-Rytuał oczyszczenia aury 500 zł

-Rytuał przyciągnięcia pieniędzy 500 zł

-Rytuał w wybranej intencji 500 zł

Bardzo proszę dodawać opinie na temat skuteczności rytuałów miłosnych ze strony mysticum.pl

Please rate this

33 komentarze do “Mysticum.pl opinie i recenzje”

 1. Witam wszystkich. Od siebie polecam połączenie rytuału separacyjnego ze spętaniem miłosnym. Zamówiłam, ponieważ znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji miłosnej. Odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam ponad dwa lata. Zostawił mnie dla innej kobiety, którą znał od bardzo dawna. Urwał ze mną całkowicie kontakt i wszedł z nią w związek. Po dwóch miesiącach od rozłąki nie potrafiłam wytrzymać, zauwazyłam u siebie objawy depresyjne. Uznałam, ze jedyną drogą, aby go odzyskać jest skorzystanie z rytuałów miłosnych. Połączenie rytuału separacyjnego ze spętaniem przyniosło efekty jakie chciałam. Po miesiącu od zakończenia rytuałów, oni rozeszli się. Po kolejnych dwóch tygodniach on znowu spotykał się ze mną. Po kilku luźniejszych spotkaniach, poprosił mnie, abym do niego wróciła, mocno przy tym przepraszając, za to że mnie zostawił. Zgodziłam się i od kilku tygodni znowu jesteśmy ze sobą. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. Polecam spętanie miłosne, które przyniosło skutek w moim przypadku. Mężczyzna odszedł ode mnie do innej kobiety, kolezanki z pracy. Po spętaniu miłosnym poczatkowo, nie działo się za wiele, ale po 2 miesiącach oni zerwali. Wtedy on zaczął ponownie spotykać się ze mną i po kilku tygodniach wróciliśmy do siebie.

  Odpowiedz
 3. Witaj Beata. Jestem w dość podobnej sytuacji i myślę czy najpierw nie zamówić rytuału odcięcia, a dopiero potem spętanie miłosne. Czy u ciebie samo spętanie wystarczyło?

  Odpowiedz
 4. Wydaje mi się, że jesteśmy już na dobrej drodze do powrotu, chociaz nie chce zapeszać. Znowu się spotykamy, wiem że on nikogo nie ma. Bardzo liczę na to, ze niedługo spowrotem bedziemy ze sobą.

  Odpowiedz
 5. Witam ponownie, rytuał zadziałał, od ponad dwóch tygodni jesteśmy znowu parą. Propozycja powrotu wyszła od niego, co też jest dla mnie istotne, ponieważ nie chciałam sama o to prosić. Gorąco pozdrawiam.

  Odpowiedz
 6. Dzięki za odpisanie. Ja planuję skorzystac ze spętania miłosnego, bądź rytuału egipskiego, jeszcze nie jestem zdecydowana.

  Odpowiedz
 7. Polecam spętanie miłosne z mysticum.pl, które zamówiłam ponieważ odszedł ode mnie mężczyzna, z którym byłam przez 3 lata. Kiedy mnie zostawiała, nie potrafiłam uwierzyć, myslałam że w ciągu kilku dni mu przejdzie. Niestety mijały kolejne tygodnie, a on nadal nie odzywał się do mnie. Dlatego postanowiłam, że zrobię wszystko, aby go odzyskać. Zaczęłam szukać pomocy w jaki sposób, mogę odzyskać ukochanego. Znalazłam artykuły o magii miłosnej i w taki sposób trafiłam na stronę mysticum.pl. Zamówiłam spętanie miłosne i czekałam na rezultaty. Przez pierwszy miesiąc nic się nie działo, powoli traciłam nadzieję. Po tym czasie, mężczyzna odezwał się do mnie. Potem regularnie pisaliśmy ze sobą, oraz spotykaliśmy się. Po 12 tygodniach od zamówienia spętania miłosnego wróciliśmy do siebie. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 8. Dzięki rytuałowi egipskiemu odzyskałam mężczyznę, z którym byłam przez ponad rok. Ten rok podczas którego byliśmy razem upływał w miłej atmosferze, myślałam, że będziemy ze soba już do końca życia, ponieważ byliśmy zgraną parą. Po roku jemu znudziła się nasza relacja. Powiedział, że chce spróbować czegoś nowego. Jego słowa zwaliły mnie z nóg. Dlatego skorzystałam z magii miłosnej i zamówiłam rytuał egipski z mysticum, który przyniósł rezultaty po 10 tygodniach, kiedy to mężczyzna przeprosił mnie za to, że mnie zostawił i poprosił o kolejną szansę.

  Odpowiedz
 9. Witam Wszystkich
  Zamówiłem spętanie miłosne z mysticum.pl ponieważ chciałem odzyskać narzeczoną. Zerwała ze mną zaręczyny, ponieważ stwierdziła, że nasz związek nie ma przyszłości, a ona chciałaby jeszcze trochę się wybawić. Byłem załamany jej decyzją. Uznałem że musze spróbować każdego sposobu, aby ją odzyskać. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem stronę mysicum. Przeczytałem artykuły na stronie i zdecydowałem się zamówić spętanie miłosne. Na rezultaty czekałem prawie 3 miesiące, po tym czasie, dziewczyna sama uznała, że chce być ze mną. Jestem zadowolony z efektów, pozdrawiam.

  Odpowiedz
 10. Jestem zadowolona z rezultatów spętania miłosnego, które zamówiłam, kiedy mój mąż postanowił mnie zostawić. Zostawił mnie z 4 letnią córką, czas bez niego był tragiczny. Nie umiałam sobie poradzić, byłam załamana nerwowo, mimo tego nie poddałam się i zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać. Skorzystałam z mysticum ponieważ miało najwięcej pochlebnych opinii. Przez kilka tygodni od zamówienia spętania miłosnego nic się nie wydarzyło, a ja zaczęłam tracić wiarę w to, że rytuał zakończy się sukcesem. Jednak wtedy niespodziewanie, mąż zaczął ponownie odzywać się do mnie. Po kolejnych kilku tygodniach, samemu zaczął prosić o to, żebym dała mu kolejną szansę. Zgodziłam się i jesteśmy znowu razem od ponad dwóch miesięcy.

  Odpowiedz
 11. Spętanie miłosne zadziałało lepiej niż oczekiwałam. Zacznę od tego, że moja sytuacja miłosna była bardzo ciężka. Mężczyzna opuścił mnie po ponad dwóch latach bycia razem. Nie odszedł do innej kobiety, lecz uznał że nasz związek nie ma przyszłości i wyjechał do innego miasta. Urwał ze mną kontakt, nie odpisywał na sms-y. Nie wiedziałam co zrobić, żeby go odzyskać. Codzienność bez niego przytłaczała mnie. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne z mysticum. Strona miała wiele pozytywnych opinii. Uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku. Na efekty czekałam ponad 3 miesiące. Wtedy on niespodziewanie odezwał się i zaproponował mi spotkanie. Wrócił do rodzinnego miasta i poprosił mnie, abym dała mu jeszcze jedną szansę, na co ja oczywiście zgodziłam się. Jesteśmy razem od dwóch miesięcy i znowu potrafimy się świetnie dogadać.

  Odpowiedz
 12. Witam. Rytuał egipski pomógł mi w odzyskaniu kobiety, którą kocham. Zamówiłem dlatego, bo ona odeszła ode mnie i poszła w zabawę. Już pod koniec naszego związku zauważałem, że ona ma mnie dość i ciągnie ją do koleżanek. Kiedy mnie zostawiła byłem w fatalnym stanie. Nie potrafiłem dojść do siebie, nadal chodziłem do pracy, ale wszystko robiłem z przymusu. Magia miłosna była dla mnie ostatnią deską ratunku. Rytuał egipski zadziałał. Po 5 tygodniach od odprawienia, ona odnowiła ze mną kontakt. Zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą. Po kilku tygodniach spotkań zostaliśmy znowu parą. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 13. Opiszę swoją sytuację. Otóż zostawił mnie facet z którym byłam przez ponad 3 lata. Nasz związek układał się w porządku i wydawało mi się, że mężczyzna niedługo oświadczy mi się. Tymczasem on postanowił mnie zostawić. Trudno było mi pozbierać się po tym i dlatego postanowiłam skorzystać z magii miłosnej. Zamówiłam spętanie miłosne z mysticum, ponieważ strona miała dużo pozytywnych opinii. Jeśli mam być szczera nie liczyłam na cuda, ale chciałam zrobić wszystko, aby odzyskać tego mężczyznę. Rytuał zadziałał po prawie 3 miesiącach, kiedy to on poprosił mnie żebyśmy spotkali się i zaproponował mi powrót mówiac mi jednocześnie, że bardzo za mną tęsknił, i że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Od 2 miesięcy jesteśmy znowu razem i naprawdę świetnie dogadujemy się.

  Odpowiedz
 14. Spętanie miłosne okazało się skuteczne. Powodem skorzystania z rytuału było to, że opuścił mnie mężczyzna z którym byłam przez 3 lata. Planowałam z nim przyszłość i byłam praktycznie pewna że wkrótce oświadczy mi się. tymczasem stało się coś zupelnie odwrotnego. On niespodziewanie oznajmił mi, że ma mnie dość i mnie zostawił. Nie potrafiłam zrozumieć jego decyzji. Nie znalazł sobie innej kobiety, zaczął więcej spotykać się ze znajomymi. Tak jakby zostawił mnie, ponieważ miałby mnie dość. Ja nie umiałam wyobrazić sobie przyszłości bez niego i dlatego zamówiłam spętanie miłosne. Strony mysticum spodobała mi się, bo było tam wiele artykułów o magii miłosnej, ponadto rytualista obiecał wysłać zdjęcia po zakończeniu rytuałów. Z obietnicy wywiązał się, po zakończeniu otrzymałam zdjęcia, które naprawdę spodobały mi się. Zaczęłam w spokoju czekać na rezultaty. Przez pierwszy miesiąc nie działo się nic. Po tym okresie mężczyzna zaczął odzywać się do mnie. Zaczęliśmy ponownie spotykać się 1-2 razy w tygodniu. Ten fakt bardzo mnie cieszyło, widziałam, że stopniowo znowu zbliżamy się do siebie. Po 2 miesiącach takich spotkań, on sam poprosił mnie o to, żebym dała mu jeszcze jedną szansę. Powiedział, że bardzo żałuje tego, że mnie wtedy zostawił. zgodziłam się i od 5 tygodni znowu jesteśmy razem. Znowu umiemy dogadywać się i spędzamy czas ze sobą nie nudząc się. Polecam rytuał każdemu kto ma problem miłosny.

  Odpowiedz
 15. Rytuał egipski przyniosl efekty po ponad 10 tygodniach. Przez pierwszy miesiąc po zamówieniu byłam nastawiona raczej sceptycznie, ponieważ moja sytuacja miłosna nie zmieniała się. Wciąż nie miałam kontaktu z mężczyzną, którego chciałam odzyskać. On nadal nie odpowiadał na moje wiadomości. Myślałam, że rytuał nie przyniesie rezultatów. Jednak po miesiacu nastapił przełom. On zaczął mi odpisywać, a po niedługim czasie zaczęliśmy ponownie spotykać się. Przez kilka tygodni spotykaliśmy się nie jako para, lecz bardziej jako znajomi, ale potem on sam poprosił o kolejną szansę, na co ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie od 3 tygodni i mam nadzieję, że tym razem będziemy ze sobą do końca życia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz